fbpx

Ultralekkie koszulki DRY-HEX Active-90 już dostępne w AZYMUT.clothing

0

Aktywność fizyczna latem to dla odzieży sportowej spore wyzwanie. Odpowiednie odprowadzanie wilgoci przy wysokich temperaturach wymaga stosowania materiałów najwyższej jakości i innowacyjnego podejścia. Właśnie w taki sposób opracowaliśmy nasze nowe koszulki DRY-HEX Active-90.

Ultralekkie koszulki do biegania

Materiał DRY-HEX Active to oddychający materiał poliestrowy o strukturze włókien układających się w plaster miodu. Dzianina zbudowana jest z hexagonalnych pól, połączonych gęstą półprzezroczystą siateczką. Zewnętrzna strona jest płaska, a tłoczenia materiału przylegają bezpośrednio do skóry.

Taka budowa pozwala przy  wysokiej temperaturze powietrza na jeszcze lepsze odprowadzanie wilgoci. Przy intensywnym wysiłku czujemy jakby nasza koszulka była zupełnie sucha. Dzięki temu, użytkownicy koszulek DRY-HEX Active mogą skupić się na komfortowym poprawianiu swoich wyników, nawet w bardzo upalny dzień.

Krój koszulek z tego materiału jest nieco bardziej dopasowany niż krój dotychczas dostępnych koszulek ActiveTex-130. Przed zakupem prosimy abyście koniecznie zapoznali się a tabelą wymiarów!  

Koszulki damskie

Koszulki męskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *