fbpx

Oto początek AZYMUT.team

0

Za nami bardzo pracowity okres. Cały czas, pomimo pięknego lata, sezonu urlopowego i wielu okazji do „rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady” rozwijamy naszą markę. Już wkrótce w sklepie pojawią się długo już zapowiadane i wyczekiwane koszulki z długim rękawem, a także kilka innych nowości. Dziś jednak nie o tym…

W niedzielę 29 sierpnia w Pabianicach zakończył się Ultrapark Weekend – bieg 24h/48h/100km, w którym dwójka naszych przyjaciół Kuba oraz Gosia wzięli udział. To dla nas symboliczna, jednak bardzo ważna data, gdyż ten bieg to trochę taki „chrzest bojowy” i początek naszego firmowego AZYMUT.team.

Od samego początku naszej działalności chcemy oddawać Wam do użytku tylko przemyślane produkty dobrej jakości. Chcemy też, aby nasze produkty były dostępne cenowo dla „przeciętnego Kowalskiego”. Bardzo trudno jest określić potrzeby użytkownika bez właściwych testów produktów i dokładnego sprawdzenia każdej oferowanej funkcji.

Po pierwsze, chyba przede wszystkim dlatego, już jakiś czas temu, zrodził się pomysł na utworzenie własnej (na razie tylko biegowej) drużyny – od początku testujemy produkty „na sobie” i na tym polu zwykle się sprawdzają.

Z drugiej strony bardzo cenimy sobie Wasze uwagi i staramy się wnosić jak najwięcej z tego, czego oczekujecie od swoich wymarzonych ubrań 😉 To właśnie Wasze opinie i historie o tym gdzie czasem bywacie i co robicie w naszych produktach wręcz nakazują nam podnosić poprzeczkę za każdym razem wyżej…

Po trzecie, sami również uwielbiamy wyzwania. Część z nas właśnie dzięki inspiracjom z AZYMUT.clothing stała się o wiele bardziej hmm… aktywna 😀 Część z nas znacznie częściej bywa w górach, a część z nas po kilku latach przerwy wróciła do biegania. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wcielili w życie tego pomysłu…

W składzie AZYMUT.team mamy zamiar dobrze się bawić. Mamy zamiar sprawdzać samych siebie, nasze możliwości oraz charaktery. Raczej nie idziemy po wielkie wyniki, chociaż na pewno będziemy chcieli osiągać nawet małe sukcesy. Mamy zamiar promować zdrowy, aktywny tryb życia na co dzień i jak już zaznaczaliśmy wyżej – dobrze się bawić. Mamy też zamiar stale powiększać skład naszej sportowej rodzinki – Kubę oraz Gosię już znacie, kolejnych poznacie już wkrótce – najpewniej podczas ultramaratonu wokół Zalewu Sulejowskiego.

Oczywiście jak na drużynę sportową przystało AZYMUT.team ma swoją własną drużynową koszulkę, wyróżniającą naszych zawodników od innych uczestników imprez i eventów sportowych. Nowa grafika, utrzymana w naszych firmowych barwach sprawi, że na pewno łatwo nas rozpoznacie.   

Ultramaraton wokół Zalewu Sulejowskiego będzie kolejnym przystankiem na naszej sportowej trasie – zaczynamy od lokalnych wydarzeń w naszym województwie, choć nie wykluczamy że już niebawem w wielu miejscach w Polsce będziecie mogli spotkać się z nami, pogadać o pasjach, przygodach i planach na przyszłość. Może też , to Wy staniecie się częścią naszej drużyny? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *