fbpx

Kły i Pazury – jak powstała kolekcja?

0

Trochę mroczne, troszkę dzikie – całkiem jak zwierzęta które się na nich znajdują. Ponieważ każdy z nas ma sobie troszkę dzikiej natury stworzyliśmy serię „Kły i Pazury”. Był to bardzo trafiony pomysł, gdyż po dziś dzień odnajdujecie w naszych bluzach i koszulkach kawałek siebie oraz uwielbiacie utożsamiać się ze zwierzakami z naszych wzorów.

W pierwszej kolejności do kolekcji trafiły zwierzęta dobrze znane w naszym kraju takie jak: wilk, lis, niedźwiedź, sokół czy kozica.  Obecnie kolekcja „Kły i Pazury” składa się z 10 wzorów, a w niedalekiej przyszłości dołączą do niej kolejne.  

Cienkopis, ołówek i mitologia nordycka

Wszystkie grafiki zostały od podstaw narysowane za pomocą ołówków i cienkopisów, a następnie zdigitalizowane. Całość projektów dopełniliśmy podpisami inspirowanymi mitologią nordycką.

Wilki, niedźwiedzie i kozice w miejskich parkach i na błoniach

Nasze „Kły i Pazury” zwiedziły z Wami już całą Polskę wzdłuż i wszerz! Kozice biegały po Tatrach, wilki po Sudetach a niektóre niedźwiedzie po warszawskich parkach i krakowskich błoniach.

Panowie to przeważnie wilki i niedźwiedzie , a panie lisice i kozice. Pamiętajcie jednak, że wszystkie chwyty dozwolone: każdy wzór dostępny jest zarówno w wersji dla niej jak i dla niego.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *